KRAN BIDETOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria bidetowa nablatowa 3-otworowa Graff Targa Zobacz większe

Bateria bidetowa nablatowa 3-otworowa Graff Targa

KOD: 250sdgrafftarga

ID: 193979

ProducentGraff

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Graff Targa

Bateria bidetowa nablatowa 3-otworowa

Opis

Z głębokim uznaniem dla tego, co naprawdę oznacza prostota w projektowaniu, projektanci GRAFF zapowiadają kolejny przykład zrozumienia, że czasami mniej znaczy więcej. Europejska estetyka wyrafinowanej równowagi i szacunku dla przestrzeni była częścią inspiracji dla linii baterii Targa. Gładkie, lekko zakrzywione uchwyty oprawiają wylewkę w wersji powszechnej. Bateria jednouchwytowa utrzymuje lekko zakrzywiony uchwyt blisko boku, idealnie współgrając z podstawą i baterią. Współczesny i elegancki, Targa stoi wysoko wśród zwykłych śmiertelników. Nalewak do wanny Targa montowany na podłodze uzupełnia swoje baterie towarzyszące spokojnym łożyskowaniem. Dostępny w wersji Polished Chrome lub Steelnox, można go wyposażyć w montowany na pokładzie prysznic ręczny i przełącznik lub montowany na ścianie prysznic ręczny i przełącznik. Dostępne w wersji: bateria toaletowa, bateria nablatowa, wykończenie ze stali nierdzewnej, montowany do podłogi wypełniacz zbiornika, chromowana bateria ustępowa, bateria umywalkowa ścienna Steelnox, zestaw natryskowy z deszczownicą i prysznicem ręcznym, zestaw natryskowy natynkowy z drążkiem przesuwnym, zestaw natryskowy do wanny z prysznicem ręcznym, montowanym na podłodze napełniaczem wanny, rzymskim zestawem wanien i baterią bidetową.

Tagi

GRAFF, Targa, Baterie bidetowe, Baterie łazienkowe, Baterie bidetowe, Baterie bidetowe w stylu współczesnym, Baterie bidetowe Design, Baterie bidetowe metalowe, Baterie bidetowe z mosiądzu, Baterie bidetowe z chromowanego mosiądzu, Baterie bidetowe 3-otworowe, Baterie do bidetu

Napisz opinię

Bateria bidetowa nablatowa 3-otworowa Graff Targa

Bateria bidetowa nablatowa 3-otworowa Graff Targa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek