GŁOWICA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sufitowa głowica prysznicowa z chromoterapią Fantini Rubinetti AQUADOLCE - L051 Zobacz większe

Sufitowa głowica prysznicowa z chromoterapią Fantini Rubinetti AQUADOLCE - L051

KOD: 250sdL051

ID: 182978

ProjektantFranco Sargiani
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fantini Rubinetti AQUADOLCE - L051

Sufitowa głowica prysznicowa z chromoterapią

Opis

SZTUKA. L051
Deszczownica sufitowa, funkcja deszczu, wodospadu i mgły, białe światła led, chromoterapia (żółty, czerwony, zielony, niebieski) i program „Feel”.
Woda, kolory i światła poprawiające samopoczucie. Chromoterapię w klasycznych kolorach czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym aktywuje się przez naciśnięcie przycisku KOLOR na płycie IC.

Acquadolce to kolekcja wielofunkcyjnych pryszniców, które oferują najwyższy komfort wielozmysłowy i przestrzenny: deszcz, wodospad lub mgła, białe światło, chromoterapia 4-kolorowym światłem, program „Feel” do tworzenia wielozmysłowa atmosfera, technologia ekranu dotykowego do aktywacji różnych funkcji.

Tagi

Fantini Rubinetti, Franco Sargiani, Acquadolce, Głowice prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, głowica prysznicowa, Głowice prysznicowe w stylu współczesnym, Głowice prysznicowe metalowe, Głowice prysznicowe z mosiądzu, Chromowany mosiądz chromoterapia, Chromowane Głowice prysznicowe, Deszczownice

Napisz opinię

Sufitowa głowica prysznicowa z chromoterapią Fantini Rubinetti AQUADOLCE - L051

Sufitowa głowica prysznicowa z chromoterapią Fantini Rubinetti AQUADOLCE - L051

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek