GŁOWICA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sufitowa głowica prysznicowa z wbudowanym oświetleniem Fantini Rubinetti Acquadolce - L041 Zobacz większe

Sufitowa głowica prysznicowa z wbudowanym oświetleniem Fantini Rubinetti Acquadolce - L041

KOD: 250sdL041

ID: 182977

ProjektantFranco Sargiani
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fantini Rubinetti Acquadolce - L041

Sufitowa głowica prysznicowa z wbudowanym oświetleniem

Opis

SZTUKA. L041
Deszczownica sufitowa, funkcja deszczu, wodospadu i mgły, białe światła led, chromoterapia (żółty, czerwony, zielony, niebieski) i program „Feel”.

Acquadolce to kolekcja wielofunkcyjnych pryszniców, które oferują najwyższy komfort wielozmysłowy i przestrzenny: deszcz, wodospad lub mgła, białe światło, chromoterapia 4-kolorowym światłem, program „Feel” do tworzenia wielozmysłowa atmosfera, technologia ekranu dotykowego do aktywacji różnych funkcji.

Tagi

Fantini Rubinetti, Franco Sargiani, Acquadolce, Głowice prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, Głowica prysznicowa, Styl współczesny Głowice prysznicowe, Głowice prysznicowe metalowe, Głowice prysznicowe z mosiądzu, Mosiądz chromowany Głowice prysznicowe, Prysznice z wodospadem, Głowice prysznicowe montowane do sufitu, Do zabudowy Głowice prysznicowe, Głowice prysznicowe z wbudowanym oświetleniem, Głowice prysznicowe z chromoterapią, Chromowane głowice prysznicowe, Deszczownice

Napisz opinię

Sufitowa głowica prysznicowa z wbudowanym oświetleniem Fantini Rubinetti Acquadolce - L041

Sufitowa głowica prysznicowa z wbudowanym oświetleniem Fantini Rubinetti Acquadolce - L041

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek