FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tkaninowe krzesło z podłokietnikami LD Seating MELODY XL-BR-F27 Zobacz większe

Tkaninowe krzesło z podłokietnikami LD Seating MELODY XL-BR-F27

KOD: 250sdXLBR-SYS,F27-N6

ID: 207723

Rok produkcji2018
ProjektantPaolo Orlandini
ProducentLD Seating

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

LD Seating MELODY XL-BR-F27

Tkaninowe krzesło z podłokietnikami

Dane techniczne

76 x 79 x wys. 119 cm
Siedzisko: 37 cm
Waga: 30 kg

Opis

Melody XL, BR, F27 to tapicerowany fotel biurowy z podłokietnikami, podstawą 4-ramienną i wysokim oparciem.

Nowa seria Melody Lounge to kolejne rozszerzenie kompleksowej oferty siedzisk do pracy, konferencji, hotelu, a teraz także relaksacyjnej oferowanej przez rodzinę Melody.
Dzięki unikalnemu wzornictwu pasującemu zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz, Melody Lounge jest również doskonałym dodatkiem jako siedzisko relaksacyjne w domu. Miękka, ale wytrzymała pianka zapewnia wysoki komfort siedzenia, podobnie jak zmienność mechanizmów kołysania. Krzesła Melody Lounge są dostarczane z mechanizmem blokującym lub bez mechanizmu kołysania. Opcjonalny stylowy podnóżek podnosi komfort siedzenia na nowy poziom. Podobnie jak inne modele z kolekcji Melody, Melody Lounge jest dostępna w szerokiej gamie tkanin i kolorów.

Nowa seria Melody Lounge jest kolejnym rozszerzeniem kompleksowej oferty siedzisk do pracy, konferencji, hotelu, a teraz także relaksacyjnej oferowanej przez rodzinę Melody. Dzięki unikalnemu wzornictwu pasującemu zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz, Melody Lounge jest również doskonałym dodatkiem jako siedzisko relaksacyjne dla domów. Miękka, ale wytrzymała pianka zapewnia wysoki komfort siedzenia, podobnie jak zmienność mechanizmów kołysania. Krzesła Melody Lounge są dostarczane z mechanizmem blokującym lub bez mechanizmu kołysania. Opcjonalny stylowy podnóżek podnosi komfort siedzenia na nowy poziom. Podobnie jak inne modele z kolekcji Melody, Melody Lounge jest dostępna w szerokiej gamie tkanin i kolorów.

Tagi

Fotele LD, Paolo Orlandini, salon Melody, meble biurowe, krzesła Executive, krzesła Executive, krzesła Executive w stylu współczesnym, krzesła Executive z tkaniny, krzesła Executive z podłokietnikami, krzesła Executive z zagłówkiem, krzesła Executive z podstawą 4-ramienną

Napisz opinię

Tkaninowe krzesło z podłokietnikami LD Seating MELODY XL-BR-F27

Tkaninowe krzesło z podłokietnikami LD Seating MELODY XL-BR-F27

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek