FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło wykonawcze na kozłach z tkaniny LD Seating MELODY XL-BR FW Zobacz większe

Krzesło wykonawcze na kozłach z tkaniny LD Seating MELODY XL-BR FW

KOD: 250sdXL-BR,FW

ID: 207721

Rok produkcji2018
ProjektantOrlandini Design
ProducentLD Seating

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

LD Seating MELODY XL-BR FW

Krzesło wykonawcze na kozłach z tkaniny

Dane techniczne

76 x 79 x wys. 119 cm
Siedzisko: 37 cm

Opis

Melody XL-BR FW to obrotowy fotel biurowy w pełni wyściełany i tapicerowany tkaniną z wysokim oparciem, w pełni wyściełanymi podłokietnikami, mechanizmem synchronizacji wbudowanym w siedzisko i drewnianą podstawą.

Nowa seria Melody Lounge jest kolejnym rozszerzeniem kompleksowej oferty siedzisk do pracy, konferencji, hotelu, a teraz także relaksacyjnej oferowanej przez rodzinę Melody. Dzięki unikalnemu wzornictwu pasującemu zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz, Melody Lounge jest również doskonałym dodatkiem jako siedzisko relaksacyjne dla domów. Miękka, ale wytrzymała pianka zapewnia wysoki komfort siedzenia, podobnie jak zmienność mechanizmów kołysania. Krzesła Melody Lounge są dostarczane z mechanizmem blokującym lub bez mechanizmu kołysania. Opcjonalny stylowy podnóżek podnosi komfort siedzenia na nowy poziom. Podobnie jak inne modele z kolekcji Melody, Melody Lounge jest dostępna w szerokiej gamie tkanin i kolorów.

Tagi

Fotele LD, Orlandini Design, Salon Melody, Meble biurowe, Krzesła Executive, Krzesła Executive, Krzesła Executive w stylu współczesnym, Krzesła Executive z tkaniny, Krzesła obrotowe, Krzesła Executive z podłokietnikami, Krzesła Executive z wysokim oparciem, Krzesła Executive z zagłówkiem, Na kozłach Krzesła wykonawcze

Napisz opinię

Krzesło wykonawcze na kozłach z tkaniny LD Seating MELODY XL-BR FW

Krzesło wykonawcze na kozłach z tkaniny LD Seating MELODY XL-BR FW

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek