DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Mix TEKLAN Zobacz większe

Dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Mix TEKLAN

KOD: 250sdheymatmixteklan

ID: 197163

Rok produkcji2021
ProjektantKristine Five Melvær
ProducentHeymat

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Heymat Mix TEKLAN

Dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu

Dane techniczne

60 X 85 cm, 85 X 115 cm, 85 X 150 cm

Opis

Mix Teklan został stworzony przez Tekla Evelinę Severin, znaną również jako Teklan. Z ukłonem w stronę palety kolorów lat 70., kamieni szlachetnych i Morza Śródziemnego, Tekla stworzyła współczesną kolorystykę w ziemistych pastelach, które witają Cię w domu.
Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2016 roku Mix został pierwotnie zaprojektowany przez norweską projektantkę Kristine Five Melvær, której projekt bawi się różnymi prostokątami w kontrastujących ze sobą kolorach. Dla Tekli Eveliny Severin ważne było okazanie jej uznania dla oryginalnego projektu w jej nowej kreacji, wnosząc coś nowego do jej osobistej interpretacji.

Włosie wykonane jest w 100% z przetworzonego plastiku z antypoślizgowym podkładem z gumy nitrylowej. Jakością odpowiada mata przemysłowa o dużej chłonności.
Proces produkcyjny Heymat obejmuje wiele operacji ręcznych. Dlatego maty mają mniej różnic w rozmiarze, kolorze i wyglądzie.

Tagi

Heymat, Kristine Five Melvær, Mix, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z materiałów pochodzących z recyklingu, Inne materiały Dywany

Napisz opinię

Dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Mix TEKLAN

Dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Mix TEKLAN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek