DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Edition Bougainville DIAGONAL GREY Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Edition Bougainville DIAGONAL GREY

KOD: 250sdeditionbougainvillediagonalgrey

ID: 178750

Rok produkcji2020
ProducentEdition Bougainville

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Edition Bougainville DIAGONAL GREY

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany

Dane techniczne

250 x 300 cm
i niestandardowy rozmiar

Opis

DIAGONAL GREY to nowoczesny prostokątny dywan wełniany na zamówienie.

Kolekcja Chromatic swobodnie odrzuca kolory i właściwości zgodnie z Twoją inspiracją. Wyjątkowe, trzeźwe kreacje, w których odcienie i faktury łączą prostotę z nowoczesnością. Zlecenia na zamówienie są podstawą know-how Edition Bougainville®. Każdy dywan może być wykonany na zamówienie, rozmiar dywanu, otaczający wzór, umiejscowienie medalionu, odcienie, techniki produkcji; wszystko zostanie wtedy zrealizowane zgodnie ze specyfiką Twojego projektu.

Tagi

Edition Bougainville, chromatyczne, dywaniki, tekstylia i dywaniki, dywan, dywany w stylu współczesnym, dywaniki z tkaniny, dywaniki wełniane, dywaniki prostokątne, dywaniki niestandardowe, dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Edition Bougainville DIAGONAL GREY

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Edition Bougainville DIAGONAL GREY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek