DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik jedwabny Edition Bougainville ALCHEMY MINT Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik jedwabny Edition Bougainville ALCHEMY MINT

KOD: 250sdeditionbougainvillealchemymint

ID: 178748

Rok produkcji2020
ProducentEdition Bougainville

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Edition Bougainville ALCHEMY MINT

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik jedwabny

Dane techniczne

300 x 400 cm
i niestandardowy rozmiar

Opis

ALCHEMY MINT to nowoczesny prostokątny jedwabny dywanik custum.

Kolekcja Chromatic swobodnie odrzuca kolory i właściwości zgodnie z Twoją inspiracją. Wyjątkowe, trzeźwe kreacje, w których odcienie i faktury łączą prostotę z nowoczesnością. Zlecenia na zamówienie są podstawą know-how Edition Bougainville®. Każdy dywan może być wykonany na zamówienie, rozmiar dywanu, otaczający wzór, umiejscowienie medalionu, odcienie, techniki produkcji; wszystko zostanie wtedy zrealizowane zgodnie ze specyfiką Twojego projektu.

Tagi

Edition Bougainville, chromatyczne, dywaniki, tekstylia i dywaniki, dywan, dywany w stylu współczesnym, dywaniki z tkaniny, jedwabne dywaniki, prostokątne dywaniki, niestandardowe dywaniki, ręcznie robione dywaniki

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik jedwabny Edition Bougainville ALCHEMY MINT

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik jedwabny Edition Bougainville ALCHEMY MINT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek