DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze Besana Moquette LIMA Zobacz większe

Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze Besana Moquette LIMA

KOD: 250sdbesanamoquettelima

ID: 162953

Rok produkcji2018
ProducentBesana Moquette

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Besana Moquette LIMA

Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze

Dane techniczne

Waga całkowita: 1.300 gr/m²
Grubość całkowita: 8 mm
Szerokość rolki: 67 - 100 - 130 cm
Długość rolki: 30 m

Opis

LIMA
Aspekt: Cut Pile
Skład: 100% PA
Podkład: Filc
Palność: Cfl-s1

Runner to nowa kolekcja dywanów, która doskonale oddaje ducha Besany. Składa się z wysokiej jakości i wytrzymałych materiałów, unikalnej gamy grubości, kolorów, stylu i wzornictwa, do których z przyjemnością dodajemy dokładną usługę cięcia dostosowaną do indywidualnych potrzeb.
Szeroki program, który pozwoli dopasować prowadnicę do schodów, korytarzy, kuchni i łazienek, od projektów domowych po hotelowe.

Tagi

Besana Moquette, Runner, Dywany, Tekstylia i pledy, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany z włókien syntetycznych, Dywany z poliamidu, Dywany w jednolitym kolorze, Dywany na zamówienie, Dywany do biegania

Napisz opinię

Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze Besana Moquette LIMA

Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze Besana Moquette LIMA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek