DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze Besana Moquette ATHENE Zobacz większe

Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze Besana Moquette ATHENE

KOD: 250sdbesanamoquetteathene

ID: 162950

Rok produkcji2018
ProducentBesana Moquette

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Besana Moquette ATHENE

Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze

Dane techniczne

Waga całkowita: 2.250 gr/m²
Grubość całkowita: 3,8 mm
Szerokość rolki: 100 cm
Długość rolki: 25 - 30 m

Opis

ATHENE
Aspekt: Płaska tkana
Skład: 100% PA 6.6 Ascend Ultron
Podkład: Akcja Tył
Palność: Cfl-s1

Runner to nowa kolekcja dywanów, która doskonale oddaje ducha Besany. Składa się z wysokiej jakości i wytrzymałych materiałów, unikalnej gamy grubości, kolorów, stylu i wzornictwa, do których z przyjemnością dodajemy dokładną usługę cięcia dostosowaną do indywidualnych potrzeb.
Szeroki program, który pozwoli dopasować prowadnicę do schodów, korytarzy, kuchni i łazienek, od projektów domowych po hotelowe.

Tagi

Besana Moquette, Runner, Dywany, Tekstylia i pledy, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany z włókien syntetycznych, Dywany z poliamidu, Dywany w jednolitym kolorze, Dywany na zamówienie, Dywany do biegania

Napisz opinię

Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze Besana Moquette ATHENE

Biegacz z poliamidu w jednolitym kolorze Besana Moquette ATHENE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek