BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko drewniane owalne Manerba Revo Zobacz większe

Biurko drewniane owalne Manerba Revo

KOD: 250sdU1700FM80/U1700FM8

ID: 211650

ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Revo

Biurko drewniane owalne

Dane techniczne

FM80 D200 x S105 x 72H cm
FM82 D250 x S110 x 72H cm

Opis

Revo to stół konferencyjny z owalnym blatem, składający się z panelu strukturalnego z płyty MDF o grubości 30 mm z zaokrąglonymi krawędziami. Nogi o spersonalizowanym kształcie wykonane są z blachy stalowej.

Revo to kolekcja o dużym wpływie estetycznym, nagrodzona nagrodą Good Design Award przez Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design. Elementy metalowe, wykonane z bardzo grubej stali, inspirowane są strukturami sieciowymi typowymi dla nowoczesnej architektury.
Revo homeoffice to kolekcja z domowym, poprzecznym DNA, wyrażająca się w wyraźnej dbałości o jakość w wyglądzie, technicznych szczegółach konstrukcyjnych i dokładnym dopracowaniu w doborze materiałów, wykończeń i kombinacji różnych elementów.
W kolekcji znajdują się stoły i pojemniki, dostępne w szerokiej gamie materiałów, rozmiarów, kombinacji i wykończeń.

Revo , kolekcja mebli gabinetowych zaprojektowana z myślą o pełnym zaspokojeniu potrzeb nowego środowiska pracy. Revo to kolekcja o silnym oddziaływaniu estetycznym, gdzie bogactwo blatów, znaczenie pudełek i szlachetność wykończenia podkreślają zarządczy charakter produktu. Ta kolekcja charakteryzuje się również wyraźnym krajowym DNA, co przekłada się na staranną dbałość o jakość estetyczną i techniczną, najwyższą dbałość o detale konstrukcyjne oraz wyjątkową staranność w doborze materiałów, wykończeń i dopasowań.
Części metalowe, wykonane z grubego żelaza, przywołują klasyczne elementy kutego żelaza, naśladując dbałość rzemieślników o szczegóły, ale z designem i estetycznym wizerunkiem, które są reinterpretowane przez współczesne oczy. Konstrukcja nóg i przedłużeń pod spodem czerpie inspirację z siatkowatych struktur, które są typowe dla nowoczesnej architektury, przyjmując ich lekkość i skuteczność strukturalną w zaskakującym i wyrafinowanym projekcie. Rezultatem jest zestaw produktów, które są w stanie przekazać obraz silnej osobowości, jednocześnie lekki i powietrzny.

Manerba Boutique to przestrzeń do pracy i życia, w której wymiary, materiały i wykończenia są przemyślane i dostosowane we współpracy z architektami i klientami.
Wspólnym celem jest stworzenie harmonijnej, specjalnej, wysoce spersonalizowanej przestrzeni roboczej, która może poprawić samopoczucie i wydajną pracę.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, Revo, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Styl Współczesny Biurka Biurowe, Drewniane Biurka Biurowe, MDF Biurka Biurowe, Drewno Konstrukcyjne Biurka Biurowe, Biurka Biurowe Owalne

Napisz opinię

Biurko drewniane owalne Manerba Revo

Biurko drewniane owalne Manerba Revo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek