BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątne biurko gabinetowe z szufladami Manerba Revo Zobacz większe

Prostokątne biurko gabinetowe z szufladami Manerba Revo

KOD: 250sdU1700E11/E12/E13/E14

ID: 211647

ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Revo

Prostokątne biurko gabinetowe z szufladami

Dane techniczne

E11/E13 L201 x S101 x 72H cm
E12/E14 L241 x S101 x 72H cm

Opis

Revo to biurko do agregacji z szafką serwisową. Blat składa się z płyty podblatowej z włókna strukturalnego, gr. 25 mm, pokryta od tyłu blachą hartowaną lakierowaną z ramą aluminiową. Nogi o spersonalizowanym kształcie wykonane są z blachy stalowej.

Revo to kolekcja o dużym wpływie estetycznym, nagrodzona nagrodą Good Design Award przez Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design. Elementy metalowe, wykonane z bardzo grubej stali, inspirowane są strukturami sieciowymi typowymi dla nowoczesnej architektury.
Revo homeoffice to kolekcja z domowym, poprzecznym DNA, wyrażająca się w wyraźnej dbałości o jakość w wyglądzie, technicznych szczegółach konstrukcyjnych i dokładnym dopracowaniu w doborze materiałów, wykończeń i kombinacji różnych elementów.
W kolekcji znajdują się stoły i pojemniki, dostępne w szerokiej gamie materiałów, rozmiarów, kombinacji i wykończeń.

Revo , kolekcja mebli gabinetowych zaprojektowana z myślą o pełnym zaspokojeniu potrzeb nowego środowiska pracy. Revo to kolekcja o silnym oddziaływaniu estetycznym, gdzie bogactwo blatów, znaczenie pudełek i szlachetność wykończenia podkreślają zarządczy charakter produktu. Ta kolekcja charakteryzuje się również wyraźnym krajowym DNA, co przekłada się na staranną dbałość o jakość estetyczną i techniczną, najwyższą dbałość o detale konstrukcyjne oraz wyjątkową staranność w doborze materiałów, wykończeń i dopasowań.
Części metalowe, wykonane z grubego żelaza, przywołują klasyczne elementy kutego żelaza, naśladując dbałość rzemieślników o szczegóły, ale z designem i estetycznym wizerunkiem, które są reinterpretowane przez współczesne oczy. Konstrukcja nóg i przedłużeń pod spodem czerpie inspirację z siatkowatych struktur, które są typowe dla nowoczesnej architektury, przyjmując ich lekkość i skuteczność strukturalną w zaskakującym i wyrafinowanym projekcie. Rezultatem jest zestaw produktów, które są w stanie przekazać obraz silnej osobowości, jednocześnie lekki i powietrzny.

Manerba Boutique to przestrzeń do pracy i życia, w której wymiary, materiały i wykończenia są przemyślane i dostosowane we współpracy z architektami i klientami.
Wspólnym celem jest stworzenie harmonijnej, specjalnej, wysoce spersonalizowanej przestrzeni roboczej, która może poprawić samopoczucie i wydajną pracę.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, Revo, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka biurowe Glass, Biurka biurowe z szufladami, Biurka Executive, Biurka biurowe prostokątne

Napisz opinię

Prostokątne biurko gabinetowe z szufladami Manerba Revo

Prostokątne biurko gabinetowe z szufladami Manerba Revo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek