BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowe biurko trapezowe Manerba Easy Zobacz większe

Modułowe biurko trapezowe Manerba Easy

KOD: 250sdU2200F127/U2200F128

ID: 211612

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Easy

Modułowe biurko trapezowe

Dane techniczne

U2200F127 L91 x S62 x 72H cm,
U2200F128 L91 x S62 x 76H cm.

Opis

Easy to biurko w kształcie trapezu z zaokrąglonymi rogami. Wykonane z paneli z włókna topolowego pokrytych różnymi wykończeniami. Konstrukcja składa się z czterech metalowych rurowych nóg, połączonych ze sobą malowaną metalową ramą obwodową.

Inteligentne stoliki do biur domowych, spotkań, czytania i przerw. Stoły są lekkie i łatwe do przenoszenia na wypadek, gdyby obszar wymagał szybkiej reorganizacji. Ich modułowe rozmiary pozwalają na łatwe przegrupowanie w kwadraty, prostokąty, trapezy i sześciokąty. Szeroka gama ekskluzywnych kolorów tworzy przestrzenie żywe i młode.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Easy, Meble biurowe, Biurka biurowe, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Biurka biurowe, Stół konferencyjny, Biurka biurowe w stylu współczesnym, Biurka biurowe w stylu współczesnym, Biurka biurowe, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne z drewna, Stoły konferencyjne modułowe

Napisz opinię

Modułowe biurko trapezowe Manerba Easy

Modułowe biurko trapezowe Manerba Easy

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek