BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątne drewniane biurko robocze z szufladami Manerba Easy Zobacz większe

Prostokątne drewniane biurko robocze z szufladami Manerba Easy

KOD: 250sdU2200F124

ID: 211611

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Easy

Prostokątne drewniane biurko robocze z szufladami

Opis

Easy to prostokątne biurko z zaokrąglonymi rogami, wykonane z paneli z drewna topoli pokrytego różnymi wykończeniami. Konstrukcja składa się z czterech metalowych rurowych nóg, połączonych ze sobą malowaną metalową ramą obwodową. Z opcjonalną komodą.

Inteligentne stoliki do biur domowych, spotkań, czytania i przerw. Stoły są lekkie i łatwe do przenoszenia na wypadek, gdyby obszar wymagał szybkiej reorganizacji. Ich modułowe rozmiary pozwalają na łatwe przegrupowanie w kwadraty, prostokąty, trapezy i sześciokąty. Szeroka gama ekskluzywnych kolorów tworzy przestrzenie żywe i młode.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Easy, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Drewniane Biurka biurowe, Biurka biurowe z szufladami, Biurka biurowe, Biurka prostokątne

Napisz opinię

Prostokątne drewniane biurko robocze z szufladami Manerba Easy

Prostokątne drewniane biurko robocze z szufladami Manerba Easy

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek