BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna Fantini Rubinetti Nice Zobacz większe

Jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna Fantini Rubinetti Nice

KOD: 250sdfantinirubinettinice

ID: 183039

ProjektantAntonio Rodriguez
ProjektantMatteo Thun
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fantini Rubinetti Nice

Jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna

Opis

Hołd dla esencji wody i jej piękna: przejrzystej, świeżej i kolorowej ”.

Bateria i uchwyty z kolekcji NICE charakteryzują się piękną paletą kolorów, tworząc wraz z elementami półprzezroczystymi zaskakujące efekty optyczne i przyjemne doznania zmysłowe dotykać. Radosny projekt o zmysłowych, eleganckich i wyrafinowanych liniach, przyzwyczajonych stylistycznych figurach autorów. Bateria umywalkowa trzyotworowa, chromowane, uchwyty z przezroczystego metakrylanu.

Tagi

Fantini Rubinetti, Matteo Thun, Antonio Rodriguez, Nice, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Baterie umywalkowe, Współczesny styl Baterie umywalkowe, Metalowe baterie umywalkowe, Mosiężne baterie umywalkowe, Chromowane baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe naścienne, Baterie umywalkowe, Umywalka jednouchwytowa krany, baterie umywalkowe z płytką

Napisz opinię

Jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna Fantini Rubinetti Nice

Jednouchwytowa bateria umywalkowa ścienna Fantini Rubinetti Nice

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek