BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa Fantini Rubinetti Nice Zobacz większe

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa Fantini Rubinetti Nice

KOD: 250sd02S104S-F4S148

ID: 183038

Rok produkcji2018
ProjektantMatteo Thun
ProjektantAntonio Rodriguez
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fantini Rubinetti Nice

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa

Opis

Bateria umywalkowa 3-otworowa, chrom - Uchwyty.

Hołd dla esencji wody i jej piękna: przejrzystej, świeżej i kolorowej ”.

Bateria i uchwyty z kolekcji NICE charakteryzują się piękną paletą kolorów, tworząc wraz z elementami półprzezroczystymi zaskakujące efekty optyczne i przyjemne doznania zmysłowe dotykać. Radosny projekt o zmysłowych, eleganckich i wyrafinowanych liniach, przyzwyczajonych stylistycznych figurach autorów. Bateria umywalkowa trzyotworowa, chromowane, uchwyty z przezroczystego metakrylanu.

Tagi

Fantini Rubinetti, Matteo Thun, Antonio Rodriguez, Nice, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, baterie umywalkowe, Nowoczesne baterie umywalkowe, Metalowe baterie umywalkowe, Mosiężne baterie umywalkowe, Chromowane baterie umywalkowe, 3-otworowe baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe z indywidualne rozety

Napisz opinię

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa Fantini Rubinetti Nice

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa Fantini Rubinetti Nice

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek