BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


3-otworowa bateria umywalkowa ścienna ze stali nierdzewnej Cocoon JP SET02 Zobacz większe

3-otworowa bateria umywalkowa ścienna ze stali nierdzewnej Cocoon JP SET02

KOD: 250sdcocoonjpset02

ID: 171070

Rok produkcji2020
ProjektantJohn Pawson
ProducentCocoon

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cocoon JP SET02

3-otworowa bateria umywalkowa ścienna ze stali nierdzewnej

Opis

Progresywna bateria z wylewką do zamontowania w połączeniu z naszym zaawansowanym systemem do zabudowy BOX12 dla łatwej instalacji. Wylewka: 275mm. Dostępne w czystej szczotkowanej stali nierdzewnej AISI316 i 2 opcjach kolorystycznych (PVD na szczotkowanej stali nierdzewnej 316). Całość wykończona powłoką antyodciskową/antybakteryjną NANO.

John Pawson , odkrywca minimalizmu. Używając czystych i geometrycznych kształtów, zawsze honorując „złotą proporcję”. Zgrabne perfekcyjne kształty i wylewki o niezwykle dużych promieniach są typowe dla tej ponadczasowej kolekcji. Zarówno uchwyty jak i wylewki mają średnicę 22mm. Chociaż uchwyty mikserów są małe, stanowią duże wrażenie. Są uściskiem dłoni w łazience.

Te kultowe baterie, choć wyglądają na proste, to nowonarodzone klasyki. Nie podążając za trendami, ale prosty, czysty design. Wykonany na całe życie, w 100% wykonany z morskiej stali nierdzewnej AISI316 i dostępny w 3 kolorach. Wyposażony w nowe funkcje technologiczne, takie jak powłoka NANO zapobiegająca odciskom palców, najnowsze systemy oszczędzania wody i w pełni regulowany system wbudowany, aby ułatwić instalację.

Tagi

COCOON, John Pawson, Krany John Pawson, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Baterie umywalkowe w stylu współczesnym, Baterie umywalkowe ze stali nierdzewnej, Metalowe baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe 3-otworowe, Baterie umywalkowe naścienne, Baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe z indywidualne rozety

Napisz opinię

3-otworowa bateria umywalkowa ścienna ze stali nierdzewnej Cocoon JP SET02

3-otworowa bateria umywalkowa ścienna ze stali nierdzewnej Cocoon JP SET02

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek