BATERIA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


5-otworowy termostatyczny zestaw prysznicowy ze stali nierdzewnej Cocoon JP SET22THERM.2 Zobacz większe

5-otworowy termostatyczny zestaw prysznicowy ze stali nierdzewnej Cocoon JP SET22THERM.2

KOD: 250sdcocoonjpset22therm.2

ID: 171076

ProducentCocoon

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cocoon JP SET22THERM.2

5-otworowy termostatyczny zestaw prysznicowy ze stali nierdzewnej

Opis

JP SET22THERM.2 Kompletny termostatyczny zestaw prysznicowy
Zaprojektowany przez Johna Pawsona i wyprodukowany ze stali nierdzewnej AISI 316L.
Bateria termostatyczna, 2-drożny przełącznik, deszczownica ścienna i zestaw prysznicowy (model okrągły) do zamontowania w połączeniu z naszym zaawansowanym systemem do zabudowy BOX13 dla łatwej instalacji.
Wykończenie: Brushed Gold PVD, Brushed Inox, Dark Grey na Brushed Inox 316 ze stali nierdzewnej z powłoką NANO przeciw odciskom palców.

John Pawson , odkrywca minimalizmu. Używając czystych i geometrycznych kształtów, zawsze honorując „złotą proporcję”. Zgrabne perfekcyjne kształty i wylewki o niezwykle dużych promieniach są typowe dla tej ponadczasowej kolekcji. Zarówno uchwyty jak i wylewki mają średnicę 22mm. Chociaż uchwyty mikserów są małe, stanowią duże wrażenie. Są uściskiem dłoni w łazience.

Te kultowe baterie, choć wyglądają na proste, to nowonarodzone klasyki. Nie podążając za trendami, ale prosty, czysty design. Wykonany na całe życie, w 100% wykonany z morskiej stali nierdzewnej AISI316 i dostępny w 3 kolorach. Wyposażony w nowe funkcje technologiczne, takie jak powłoka NANO zapobiegająca odciskom palców, najnowsze systemy oszczędzania wody i w pełni regulowany system wbudowany, aby ułatwić instalację.

Tagi

COCOON, Baterie John Pawson, Baterie prysznicowe, Baterie łazienkowe, Baterie prysznicowe, Nowoczesny styl Baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe ze stali nierdzewnej, Metalowe baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe 5-otworowe, Baterie prysznicowe z rączką prysznicową, Baterie prysznicowe termostatyczne, Baterie prysznicowe z głowicą prysznicową , Zestaw prysznicowy, Baterie prysznicowe podtynkowe

Napisz opinię

5-otworowy termostatyczny zestaw prysznicowy ze stali nierdzewnej Cocoon JP SET22THERM.2

5-otworowy termostatyczny zestaw prysznicowy ze stali nierdzewnej Cocoon JP SET22THERM.2

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek