ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Citizen Chair, oval backrest, oak, natural oil Zobacz większe

EMKO PLACE Citizen Chair, oval backrest, oak, natural oil

KOD: 200sd140421

ID: 390148

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Elegancki i przejrzysty język projektowania to główna cecha zestawu do jadalni Citizen. Wykonane z trwałych, naturalnych materiałów – litego dębu i fornirowanej sklejki – te proste elementy doskonale do siebie pasują i tworzą przyjazną atmosferę.

Citizen to minimalistyczne krzesło do jadalni z subtelnymi detalami podkreślającymi jego konstrukcję. Krzesło ma zaokrąglone nogi, które odsuwają się od kwadratowego siedziska. Każda noga rzuca miękki cień na ciało i zapewnia zrównoważoną postawę krzesła. Krzesło Effortless Citizen zostało wykonane z trwałych, naturalnych materiałów — litego dębu i fornirowanej sklejki. Co więcej, lekkie i eleganckie krzesła Citizen można łatwo sztaplować, co pozwala szybko przekształcić przestrzeń lub przechowywać nieużywane krzesła.
Pochylone siedzisko i solidna konstrukcja zapewniają najwyższy komfort niezależnie od tego, w czym się zanurzysz — od rodzinnych spotkań w domu po wyrafinowane kolacje w restauracji.
Najlepsza część? Krzesło Citizen proponuje dwa różne oparcia, które dają początek dwóm wyjątkowym charakterom. Ponieważ obywatele mogą być dobrzy lub źli, możesz wybrać swoją stronę — kwadratowe lub okrągłe krzesło z oparciem z naturalnego dębu malowanego na czarno. Obie te postacie harmonijnie mieszają się i uzupełniają wokół stołu jadalnego, tworząc artystyczną atmosferę pomieszczenia.

Napisz opinię

EMKO PLACE Citizen Chair, oval backrest, oak, natural oil

EMKO PLACE Citizen Chair, oval backrest, oak, natural oil

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek