ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Citizen Dining Table, 180x85cm, natural oil Zobacz większe

EMKO PLACE Citizen Dining Table, 180x85cm, natural oil

KOD: 200sd140418

ID: 390145

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Elegancki i przejrzysty język projektowania to główna cecha zestawu do jadalni Citizen. Wykonane z trwałych, naturalnych materiałów – litego dębu i fornirowanej sklejki – te proste elementy doskonale do siebie pasują i tworzą przyjazną atmosferę.

Elegancki i przejrzysty język projektowania to główna cecha nowego stołu do jadalni Citizen. Odsłonięte okrągłe nogi tutaj eksponują czystą strukturę stołu i podkreślają piękno drewnianej tekstury.
Zaprojektowany, aby cieszyć się niezapomnianym czasem z naszymi bliskimi, Citizen to bardzo wszechstronny mebel. Dostępny jest w trzech rozmiarach — kwadratowym oraz mniejszym lub większym prostokątnym. W ten sposób stół pasuje do różnych celów i wnętrz — od kompaktowych mieszkań po przestronne restauracje czy hotele. Co więcej, stół jest wykonany z trwałych, naturalnych materiałów — litego dębu i fornirowanej sklejki — i doskonale pasuje do naszego lakonicznego krzesła do jadalni Citizen, które można sztaplować.

Napisz opinię

EMKO PLACE Citizen Dining Table, 180x85cm, natural oil

EMKO PLACE Citizen Dining Table, 180x85cm, natural oil

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek