ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Citizen Side Table, 93x53cm, oak, natural oil Zobacz większe

EMKO PLACE Citizen Side Table, 93x53cm, oak, natural oil

KOD: 200sd140415

ID: 390142

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Elegancki i przejrzysty język projektowania to główna cecha zestawu do jadalni Citizen. Wykonane z trwałych, naturalnych materiałów – litego dębu i fornirowanej sklejki – te proste elementy doskonale do siebie pasują i tworzą przyjazną atmosferę.

Dostępny w dwóch rozmiarach, stolik kawowy Citizen ma tę samą estetykę, co zestaw do jadalni Citizen: odkryte okrągłe nogi eksponują czystą strukturę stołu i podkreślają piękno drewnianej faktury. Stolik posiada dolną półkę na czasopisma, książki lub inne przedmioty codziennego użytku. Tymczasem obszerny blat pozwoli wyeksponować ulubione dodatki do wnętrz, świeże bukiety czy zaserwować gościom serwis kawowy.
Stolik kawowy Citizen sprawdzi się w salonie lub salonie – gładki prostokątny kształt sprawdzi się w różnych meble do siedzenia lub jako rozszerzenie innych elementów Citizen.

Napisz opinię

EMKO PLACE Citizen Side Table, 93x53cm, oak, natural oil

EMKO PLACE Citizen Side Table, 93x53cm, oak, natural oil

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek