ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Exteta 10th Biscuit Coffee Table Zobacz większe

Exteta 10th Biscuit Coffee Table

KOD: 200sd138634

ID: 388361

ProducentExteta

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stolik kawowy o ściętym kształcie, dostępny w marmurze Arabescato Orobico, marmurze Steven Black i trawertynie Ostuni. Krawędzie przypominają słodkie linie zaokrąglonego herbatnika z eleganckim kunsztem, który podkreśla piękno materiału.
Stolik Okrągły Biscuit wym. ø 150x30 h cm
Stolik kawowy Biscuit Square wym. 150x150x30 cm

Napisz opinię

Exteta 10th Biscuit Coffee Table

Exteta 10th Biscuit Coffee Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek