ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Exteta 10th Helix Coffee Table Zobacz większe

Exteta 10th Helix Coffee Table

KOD: 200sd138625

ID: 388352

ProducentExteta

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cylindryczna konstrukcja spoczywa na charakterystycznej i zabawnej krzyżującej się podstawie. Ekscentryczny cokół zapewnia stabilność utworu i silną charyzmę. Okrągły, liniowy i elegancki blat sprawia, że Stolik Kawowy Helix to pochwała za falistość. Stolik Kawowy o konstrukcji wykonanej z litego mahoniu, Barrique, Dark lub Lucido Mediterraneo, osprzęt ze stali nierdzewnej. Kamienny blat dostępny z marmuru Arabescato Orobico, marmuru Leaf Rust, marmuru Steven Black i trawertynu Ostuni.
Stolik kawowy Helix 40 wym. ø 40x40 h cm
Stolik kawowy Helix 50 wym. ř 50x30 wys. cm

Napisz opinię

Exteta 10th Helix Coffee Table

Exteta 10th Helix Coffee Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek