ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Exteta 10th Sun Lounger Zobacz większe

Exteta 10th Sun Lounger

KOD: 200sd138608

ID: 388335

ProducentExteta

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Elegancki i wyrafinowany smak przebija się w każdym szczególe. Siedzisko, dostępne w trzech miękkich modułach, jest wsparte na ręcznie wykonanej ramie z litego mahoniu Sapelli. Wyposażony w polerowane mosiężne koła, które ułatwiają jego ruch, 10th Sun Longer to leżak, który z elegancją ozdabia każde pomieszczenie.
Ręcznie wykonane z litego mahoniu Sapelli, Barrique, Dark lub Lucido Mediterraneo. Koła z polerowanego mosiądzu. Siedzisko z prawdziwej skóry outdoorowej lub tkaniny outdoorowej. Dostępne we wszystkich kolorach próbek.
ciemny. 210x95x38 wys. cm

Napisz opinię

Exteta 10th Sun Lounger

Exteta 10th Sun Lounger

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek