ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Manufakturplus Hardoy | 80 years special edition | Stool Zobacz większe

Manufakturplus Hardoy | 80 years special edition | Stool

KOD: 200sd76441

ID: 326168

ProducentManufakturplus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
HARDOY BUTTERFLY CHAIR – Ponadczasowy wszechstronny
HARDOY BUTTERFLY CHAIR z 1938 roku to jeden z najbardziej udanych mebli do siedzenia na świecie. Oczywiście ma swoje stałe miejsce w Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku. Zgodnie z inicjałami projektantów Boneta, Ferrari i Kurchana krzesło nazywane jest również „BKF Chair”, a jego organiczny, klasyczny kształt sprawia, że jest to mebel wszechstronny i popularny do dziś. Jego rama wykonana z wygiętych i mocno zespawanych stalowych pętli nadaje mu rzeźbiarską sylwetkę. Ze względu na niewielką wagę jest łatwy w transporcie, a nawet można go układać w stosy. Czy to w salonie, biurze, salonie czy na zewnątrz – szeroka oferta różnych materiałów pokryciowych dowodzi kreatywnych możliwości adaptacji naszego HARDOY BUTTERFLY CHAIR i błyskawicznie uzupełnia każdą koncepcję wystroju wnętrza.
HARDOY i MANUFAKTURPLUS – Prawdziwe legendy zasługują najlepsza jakość
Dzięki swojej ogromnej popularności klasyk był kopiowany i sprzedawany tysiące razy w ciągu ostatnich 80 lat. Ale do dziś jakość tych kopii jest bardzo słaba. To właśnie zmotywowało nas w MANUFAKTURPLUS do odtworzenia jakości, na jaką zasługuje klasyk. Wraz z naszą szeroką siecią hodowców i mistrzów rzemiosła produkujemy HARDOY BUTTERFLY CHAIR w taki sposób, że jego doskonałe wykończenie jest teraz zgodne z ponadczasowym designem. Krzesło – tworzone od pokoleń. Dokładnie to, co mieli na myśli wynalazcy.
Nasza wyjątkowa atrakcja: KRZESŁO HARDOY BUTTERFLY CHAIR wykonane z ekskluzywnej organicznej skóry bawolej jest unikatem na skalę światową i można je kupić tylko w MANUFAKTURPLUS. Skóra pochodzi od bawołów wodnych, które są hodowane w Niemczech i żyją w stadach na otwartej przestrzeni prawie przez cały rok zgodnie ze standardami ekologicznymi. Zgodnie z zasadą „od kołyski do kołyski” uzupełniamy łańcuch wartości wraz z naszymi hodowcami i wykorzystujemy skórę do centralnego elementu naszej produkcji: HARDOY BUTTERFLY CHAIR. Oczywiście nie używamy zbędnych substancji chemicznych, a materiał premium to czysto roślinne garbowanie w połączeniu z naturalnymi kolorami. W ten sposób pozostaje kompostowalny i może ponownie wejść w krąg życia po okresie użytkowania. Oprócz HARDOY produkujemy również inne produkty z bawolej skóry ekologicznej: na przykład krzesło „Lounger M1” oraz torby, organizery i buty. dla szczegółów, jak można się spodziewać po prawdziwej legendzie designu. Jak sama nazwa wskazuje, stawiamy na wysokiej jakości rękodzieło „Made in Germany”. Jesteśmy zaangażowani w zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi, a HARDOY BUTTERFLY CHAIR odzwierciedla tę odpowiedzialność – od produkcji po sprzedaż.”

Rocznicowa edycja „80 lat”
Specjalny hołd dla HARDOY BUTTERFLY CHAIR: Nasza jubileuszowa edycja z okazji 80. urodzin legendarnego krzesła. Ta specjalna edycja wykonana z klasycznej czarnej skóry siodłowej jest nie tylko hołdem złożonym wciąż nowoczesnemu wzornictwu klasyka, ale także celebruje w szczególności wyszukane i otwarte wykończenie krzesła: W ten sposób czarna skóra siodłowa premium o grubości do pięciu milimetrów rozwija swoje pełne piękno i trwałość – jak oryginał. Jubileuszowa edycja Hardoya charakteryzuje się również dodatkowym wzmocnieniem krawędzi ze skóry siodłowej oraz wstawką ściągacza. Skóra siodełka, wyprodukowana specjalnie na potrzeby jubileuszowej edycji, charakteryzuje się indywidualną fakturą powierzchni z widocznymi fałdami przy szyi. Z czasem pojawia się typowa patyna, która powoduje bardzo indywidualny chwyt. Klasyczny i półmatowy czarny kolor skóry podkreśla wyjątkową, organiczną sylwetkę Hardoya. Całkowicie metalowa rama jest dostępna w kolorze czarnym lub czerwonym (RAL 3020). To samo dotyczy przędzy obwodowej (skręconej, woskowanej) okładki. Dopasowany stołek i podnóżek uzupełniają jubileuszową trylogię MANUFAKTURPLUS.

Napisz opinię

Manufakturplus Hardoy | 80 years special edition | Stool

Manufakturplus Hardoy | 80 years special edition | Stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek