ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Manufakturplus Hardoy | Stool Cowskin Zobacz większe

Manufakturplus Hardoy | Stool Cowskin

KOD: 200sd76438

ID: 326165

ProducentManufakturplus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
HARDOY BUTTERFLY CHAIR – Ponadczasowy wszechstronny
HARDOY BUTTERFLY CHAIR z 1938 roku to jeden z najbardziej udanych mebli do siedzenia na świecie. Oczywiście ma swoje stałe miejsce w Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku. Zgodnie z inicjałami projektantów Boneta, Ferrari i Kurchana krzesło nazywane jest również „BKF Chair”, a jego organiczny, klasyczny kształt sprawia, że jest to mebel wszechstronny i popularny do dziś. Jego rama wykonana z wygiętych i mocno zespawanych stalowych pętli nadaje mu rzeźbiarską sylwetkę. Ze względu na niewielką wagę jest łatwy w transporcie, a nawet można go układać w stosy. Czy to w salonie, biurze, salonie czy na zewnątrz – szeroka oferta różnych materiałów pokryciowych dowodzi kreatywnych możliwości adaptacji naszego HARDOY BUTTERFLY CHAIR i błyskawicznie uzupełnia każdą koncepcję wystroju wnętrza.
HARDOY i MANUFAKTURPLUS – Prawdziwe legendy zasługują najlepsza jakość
Dzięki swojej ogromnej popularności klasyk był kopiowany i sprzedawany tysiące razy w ciągu ostatnich 80 lat. Ale do dziś jakość tych kopii jest bardzo słaba. To właśnie zmotywowało nas w MANUFAKTURPLUS do odtworzenia jakości, na jaką zasługuje klasyk. Wraz z naszą szeroką siecią hodowców i mistrzów rzemiosła produkujemy HARDOY BUTTERFLY CHAIR w taki sposób, że jego doskonałe wykończenie jest teraz zgodne z ponadczasowym designem. Krzesło – tworzone od pokoleń. Dokładnie to, co mieli na myśli wynalazcy.
Nasza wyjątkowa atrakcja: KRZESŁO HARDOY BUTTERFLY CHAIR wykonane z ekskluzywnej organicznej skóry bawolej jest unikatem na skalę światową i można je kupić tylko w MANUFAKTURPLUS. Skóra pochodzi od bawołów wodnych, które są hodowane w Niemczech i żyją w stadach na otwartej przestrzeni prawie przez cały rok zgodnie ze standardami ekologicznymi. Zgodnie z zasadą „od kołyski do kołyski” uzupełniamy łańcuch wartości wraz z naszymi hodowcami i wykorzystujemy skórę do centralnego elementu naszej produkcji: HARDOY BUTTERFLY CHAIR. Oczywiście nie używamy zbędnych substancji chemicznych, a materiał premium to czysto roślinne garbowanie w połączeniu z naturalnymi kolorami. W ten sposób pozostaje kompostowalny i może ponownie wejść w krąg życia po okresie użytkowania. Oprócz HARDOY produkujemy również inne produkty z bawolej skóry ekologicznej: na przykład krzesło „Lounger M1” oraz torby, organizery i buty. dla szczegółów, jak można się spodziewać po prawdziwej legendzie designu. Jak sama nazwa wskazuje, stawiamy na wysokiej jakości rękodzieło „Made in Germany”. Jesteśmy zaangażowani w zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi, a HARDOY BUTTERFLY CHAIR odzwierciedla tę odpowiedzialność – od produkcji po sprzedaż.”

Manufakturplus – Niemieckie rękodzieło - Stworzone dla pokoleń
Hardoy Butterfly Chair - krzesło, które nosi pokolenia.
Stelaż: stalowy czarny I stalowy biały I stalowy lakier bezbarwny I stal nierdzewna szczotkowana I stal chromowana I stal cynkowana ogniowo
Okrycie: SKÓRA BYDŁA
Kolory: czarny i biały, sól i pieprz, brąz i biały, wielokolorowy, brązowy
Wymiary krzesła: ok. 84x74x89x37 cm (SxGxWxSH)
Wymiary podnóżka: ok. 60x48x47x47 cm
Wymiary stołka: ok. 43x43x48x38 cm
Każda okładka jest unikatem
Wygarbowana bez niszczenia włosów
Wykończona na dodatkowej skórze
Na tym etapie możemy jedynie przykładowo zaprezentować naszą szeroką gamę skór bydlęcych. Naturalny, wysokogatunkowy materiał zachwyca niepowtarzalnym wzorem, bo jedno jest pewne: każdy pokrowiec to unikat, również wizualnie. Skórę bydlęcą łączymy z dodatkową skórą o dużej sztywności i grubości około 2,2 milimetra, abyś mógł cieszyć się swoim klasykiem przez długi czas.

Napisz opinię

Manufakturplus Hardoy | Stool Cowskin

Manufakturplus Hardoy | Stool Cowskin

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek