ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Manufakturplus Hardoy | Stool Cotton Zobacz większe

Manufakturplus Hardoy | Stool Cotton

KOD: 200sd76439

ID: 326166

ProducentManufakturplus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
HARDOY BUTTERFLY CHAIR – Ponadczasowy wszechstronny
HARDOY BUTTERFLY CHAIR z 1938 roku to jeden z najbardziej udanych mebli do siedzenia na świecie. Oczywiście ma swoje stałe miejsce w Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku. Zgodnie z inicjałami projektantów Boneta, Ferrari i Kurchana krzesło nazywane jest również „BKF Chair”, a jego organiczny, klasyczny kształt sprawia, że jest to mebel wszechstronny i popularny do dziś. Jego rama wykonana z wygiętych i mocno zespawanych stalowych pętli nadaje mu rzeźbiarską sylwetkę. Ze względu na niewielką wagę jest łatwy w transporcie, a nawet można go układać w stosy. Czy to w salonie, biurze, salonie czy na zewnątrz – szeroka oferta różnych materiałów pokryciowych dowodzi kreatywnych możliwości adaptacji naszego HARDOY BUTTERFLY CHAIR i błyskawicznie uzupełnia każdą koncepcję wystroju wnętrza.
HARDOY i MANUFAKTURPLUS – Prawdziwe legendy zasługują najlepsza jakość
Dzięki swojej ogromnej popularności klasyk był kopiowany i sprzedawany tysiące razy w ciągu ostatnich 80 lat. Ale do dziś jakość tych kopii jest bardzo słaba. To właśnie zmotywowało nas w MANUFAKTURPLUS do odtworzenia jakości, na jaką zasługuje klasyk. Wraz z naszą szeroką siecią hodowców i mistrzów rzemiosła produkujemy HARDOY BUTTERFLY CHAIR w taki sposób, że jego doskonałe wykończenie jest teraz zgodne z ponadczasowym designem. Krzesło – tworzone od pokoleń. Dokładnie to, co mieli na myśli wynalazcy.
Nasza wyjątkowa atrakcja: KRZESŁO HARDOY BUTTERFLY CHAIR wykonane z ekskluzywnej organicznej skóry bawolej jest unikatem na skalę światową i można je kupić tylko w MANUFAKTURPLUS. Skóra pochodzi od bawołów wodnych, które są hodowane w Niemczech i żyją w stadach na otwartej przestrzeni prawie przez cały rok zgodnie ze standardami ekologicznymi. Zgodnie z zasadą „od kołyski do kołyski” uzupełniamy łańcuch wartości wraz z naszymi hodowcami i wykorzystujemy skórę do centralnego elementu naszej produkcji: HARDOY BUTTERFLY CHAIR. Oczywiście nie używamy zbędnych substancji chemicznych, a materiał premium to czysto roślinne garbowanie w połączeniu z naturalnymi kolorami. W ten sposób pozostaje kompostowalny i może ponownie wejść w krąg życia po okresie użytkowania. Oprócz HARDOY produkujemy również inne produkty z bawolej skóry ekologicznej: na przykład krzesło „Lounger M1” oraz torby, organizery i buty. dla szczegółów, jak można się spodziewać po prawdziwej legendzie designu. Jak sama nazwa wskazuje, stawiamy na wysokiej jakości rękodzieło „Made in Germany”. Jesteśmy zaangażowani w zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi, a HARDOY BUTTERFLY CHAIR odzwierciedla tę odpowiedzialność – od produkcji po sprzedaż.”

Manufakturplus – Niemieckie rękodzieło - Stworzone dla pokoleń
Hardoy Butterfly Chair - krzesło, które nosi pokolenia.
Stal czarny/biały/lakier bezbarwny | Stal nierdzewna szczotkowana | Stal nierdzewna czarna | Stal chromowana | Stal cynkowana ogniowo
Pokrycie: BAWEŁNA
Kolory: naturalna biel, pomarańcz, oliwka, czarny
Wymiary:
Krzesło: ok. 84x74x89x37 cm (SxGxWxSH)
Podnóżek: 60x48x47x47 cm
Taboret: ok. 43x43x48x38 cm (SxGxWxSH)
Pokrycie: 100% bawełna
Waga: ok. 530 g/m²
Wykończenie odporne na wilgoć
Zalecane czyszczenie chemiczne
Bawełna to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów o wielu cechach, które pasują do naszego HARDOY BUTTERFLY CHAIR. Nasz pokrowiec wykonany w 100% z bawełny ma pewny chwyt, jest lekko ustrukturyzowany i gwarantuje dobrą nośność oraz komfort siedzenia. Podobnie jak nasze modele z akrylem, tak i nasze pokrowce wykonane w 100% z bawełny możesz używać niezależnie od wiatru i warunków atmosferycznych. Pokrowiec ma wykończenie odporne na wilgoć. Ta ochrona może z czasem ulec pogorszeniu, zwłaszcza w wyniku użytkowania i czyszczenia. Zalecamy, aby nie pozostawiać pokrowca na zewnątrz na stałe, ponieważ woda nie może odpłynąć.

Napisz opinię

Manufakturplus Hardoy | Stool Cotton

Manufakturplus Hardoy | Stool Cotton

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek