ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Nurus Alava Zobacz większe

Nurus Alava

KOD: 200sd60356

ID: 310083

ProducentNurus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alava dzierży nowoczesny charakter w jednoczęściowym wyglądzie przypominającym muszlę. Może być stosowany w różnych sferach, od biur i poczekalni po przestrzenie socjalne i środowiska edukacyjne. Jest wystarczająco wszechstronny, aby wprowadzić zgodność i harmonię do przestrzeni mieszkalnych. Tapicerka Alava jest niezauważalnie cienka i zapewnia podparcie pleców do 8 stopni, co zapewnia zaskakujący komfort podczas siedzenia. Europejskie Centrum Architektury, Sztuki, Projektowania i Urbanistyki.

Alava na swoich niskoprofilowych dzwonkach zapewnia lepszą stabilność w domu, biurze lub salonie w wielu pomieszczeniach mieszkalnych. Alava pochyla się do 8 stopni i można ją ustawić w pozycji pionowej, aby zapewnić jeszcze większe wsparcie i wygodę

Napisz opinię

Nurus Alava

Nurus Alava

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek