ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Nurus Alava on Wooden Base Zobacz większe

Nurus Alava on Wooden Base

KOD: 200sd60353

ID: 310080

ProducentNurus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alava dzierży nowoczesny charakter w jednoczęściowym wyglądzie przypominającym muszlę. Może być stosowany w różnych sferach, od biur i poczekalni po przestrzenie socjalne i środowiska edukacyjne. Jest wystarczająco wszechstronny, aby wprowadzić zgodność i harmonię do przestrzeni mieszkalnych. Tapicerka Alava jest niezauważalnie cienka i zapewnia podparcie pleców do 8 stopni, co zapewnia zaskakujący komfort podczas siedzenia. Europejskie Centrum Architektury, Sztuki, Projektowania i Urbanistyki.

Drewniana podstawa podkreśla i poprawia modny już wygląd Alavy. Solidna skorupa
podobna forma, która dumnie stoi na szczycie naturalnego wyglądu
cokoły mogą oznaczać tylko jedno dla przestrzeni mieszkalnych:
Dodatkowy styl i intymność.

Napisz opinię

Nurus Alava on Wooden Base

Nurus Alava on Wooden Base

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek