ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Nurus Alava Writing Desk Zobacz większe

Nurus Alava Writing Desk

KOD: 200sd60352

ID: 310079

ProducentNurus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alava dzierży nowoczesny charakter w jednoczęściowym wyglądzie przypominającym muszlę. Może być stosowany w różnych sferach, od biur i poczekalni po przestrzenie socjalne i środowiska edukacyjne. Jest wystarczająco wszechstronny, aby wprowadzić zgodność i harmonię do przestrzeni mieszkalnych. Tapicerka Alava jest niezauważalnie cienka i zapewnia podparcie pleców do 8 stopni, co zapewnia zaskakujący komfort podczas siedzenia. Europejskie Centrum Architektury, Sztuki, Projektowania i Urbanistyki.

Podstawa Alava jest dostępna w wersji chromowanej lub malowanej, a także z opcjami kółek do podłóg miękkich i twardych. Opcjonalne biurko pozwala na poszerzenie powierzchni użytkowej w przestrzeniach do nauki.

Napisz opinię

Nurus Alava Writing Desk

Nurus Alava Writing Desk

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek