ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann DD Table 30 Zobacz większe

Wittmann DD Table 30

KOD: 200sd5753

ID: 255480

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dzięki Wittmann Hayon Workshop narodził się nowy styl: eklektyczny, ekscytujący, śródziemnomorsko-barokowy, a jednocześnie ponadczasowy. Został stworzony przez zabawną współpracę hiperkreatywnego hiszpańskiego artysty-projektanta Jaime Hayona i austriackiego producenta Wittmann. Kolekcja ucieleśnia radość życia i pewność siebie, podobnie jak jej wzorce do naśladowania w wiedeńskim modernizmie. I jest to ciągły, żywy proces, który daje początek unikalnym meblom dla wszystkich dziedzin życia.

Te stoły wnoszą wyrafinowanie do każdego wyposażenia dzięki zabawnemu wykorzystaniu szlachetnych materiałów i subtelnemu przełamaniu linii. Dwa blaty, spód pokryty skórą, blat dostępny w skórze lub marmurze, połączone są metalowymi prętami. Są przesunięte, tworząc w ten sposób napięcie, które przypomina niektóre projekty Josefa Hoffmanna.
Średnica/wysokość: 30/50, 60/40, 90/35,120/35.
Dolna półka ze skóry w wielu różnych kolorach, górny blat marmurowy w 4 kolorach.
Słupki aluminiowe malowane proszkowo w kolorze brązu, dostępne również w kolorze czarnym i 3 odcieniach szarości.

Napisz opinię

Wittmann DD Table 30

Wittmann DD Table 30

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek