ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann MD Shelf Zobacz większe

Wittmann MD Shelf

KOD: 200sd5715

ID: 255442

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dzięki Wittmann Hayon Workshop narodził się nowy styl: eklektyczny, ekscytujący, śródziemnomorsko-barokowy, a jednocześnie ponadczasowy. Został stworzony przez zabawną współpracę hiperkreatywnego hiszpańskiego artysty-projektanta Jaime Hayona i austriackiego producenta Wittmann. Kolekcja ucieleśnia radość życia i pewność siebie, podobnie jak jej wzorce do naśladowania w wiedeńskim modernizmie. I jest to ciągły, żywy proces, który daje początek unikalnym meblom dla wszystkich dziedzin życia.

Ekstrawertyczny wykonawca, który nie kradnie show. Dzięki półce MD możesz ustawić piękne i cenne przedmioty na jedwabiście gładkich skórzanych półkach – pozornie unoszących się w powietrzu dzięki delikatnie wyglądającym, asymetrycznie rozmieszczonym wspornikom wykonanym z teksturowanego metalu malowanego proszkowo. Wrażenia dotykowe – skóra, chłodny metal z teksturowaną powłoką – i atrakcyjność szerokiej gamy kolorów wynikają z kolorowego świata projektanta. Wittmann wykonał ten pomysł z precyzją rękodzieła z niezrównaną finezją.
MD Shelf ma 197 cm długości, 36 cm głębokości i jest dostępny w trzech różnych wysokościach – z dwiema, trzema lub czterema powierzchniami półek (70 / 105 / 140 cm).

Napisz opinię

Wittmann MD Shelf

Wittmann MD Shelf

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek