ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Helice Table Zobacz większe

Wittmann Helice Table

KOD: 200sd5741

ID: 255468

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dzięki Wittmann Hayon Workshop narodził się nowy styl: eklektyczny, ekscytujący, śródziemnomorsko-barokowy, a jednocześnie ponadczasowy. Został stworzony przez zabawną współpracę hiperkreatywnego hiszpańskiego artysty-projektanta Jaime Hayona i austriackiego producenta Wittmann. Kolekcja ucieleśnia radość życia i pewność siebie, podobnie jak jej wzorce do naśladowania w wiedeńskim modernizmie. I jest to ciągły, żywy proces, który daje początek unikalnym meblom dla wszystkich dziedzin życia.

Mały stolik, tak typowo Hayon, że po prostu musieliśmy się uśmiechnąć. Oszczędzający miejsce, ale daleki od skromności, ten nowy dodatek można umieścić między dwoma fotelami, aby zapewnić rozmówcom indywidualne, ale połączone powierzchnie do odkładania przedmiotów.
Stolik Helice: szer. 65 x gł. 30 x wys.

Napisz opinię

Wittmann Helice Table

Wittmann Helice Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek