WERNER WORKS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów

WERNER WORKS

Producent: Werner Works

werner works to średniej wielkości firma zarządzana przez właściciela, która od ponad 60 lat zajmuje się tematem powierzchni magazynowych. Staramy się łączyć, ale nie zastępować tradycji, innowacyjnością i współczesnym stylem. werner works projektuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wyznaczające trendy wyposażenie wnętrz biurowych i budynków, z zachowaniem wysokiego poziomu przyjazności dla użytkownika. Asortyment produktów koncentruje się na elastycznych rozwiązaniach w zakresie przestrzeni magazynowych i modułowych rozwiązaniach dla stanowisk recepcyjnych i konsultantów. Są one sprzedawane za pośrednictwem autoryzowanych, specjalistycznych dealerów.

Rozumiemy „magazyn” rozumiemy dosłownie. werner works nie tylko tworzy szafy o optymalnych możliwościach przechowywania, ale także meble, które zarówno kreują, jak i budują pomieszczenia. Jesteśmy przekonani, że szafki są niezbędnym elementem każdej ogólnej koncepcji architektonicznej, a zatem nie są jedynie produktem drugorzędnym, ale podstawową kompetencją.

Skupiając się wyraźnie na asortymentach specjalistycznych, firma Werner Works korzysta również ze swojego know-how jako specjalista w zakresie przechowywania, który oprócz produkcji seryjnej oferuje niestandardowe rozwiązania produktowe. Pod tym względem firma Werner Works uważa się za kompetentnego partnera w dialogu z architektami, projektantami i oczywiście klientami końcowymi. Indywidualność i różnorodność naszych klientów traktujemy jako wyraz siły charakteru.

Produkty Werner Works cechuje dbałość o szczegóły. Dzięki naszej pasji do osiągania optymalnych rozwiązań technicznych, nieustannemu poszukiwaniu nowych innowacji i inteligentnej technologii montażu oraz wysokim wymaganiom projektowym, opracowujemy systemy meblowe z perfekcją, która jest widoczna w każdym szczególe. Ta jakość nie wyraża się w słowach, ale w samych meblach.

Komponenty produktów Werner Works pochodzą wyłącznie od certyfikowanych i wykwalifikowanych firm. Wszystkie poszczególne składniki produktu można oddzielić, a tym samym ostatecznie poddać recyklingowi. Nasze produkty charakteryzują się wymierną jakością, ponadczasowym wzornictwem i długą żywotnością. Trwałe i trwałe produkty to nasz najważniejszy wkład w ochronę środowiska. To jest nasze zrozumienie zrównoważonego rozwoju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek