VOLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

VOLA

Producent: Vola

Baterie i baterie VOLA są produkowane w Danii od ponad 45 lat. Tradycyjne skandynawskie rzemiosło i najnowocześniejsza technologia inżynierska zapewniają najwyższy standard precyzji i jakości wykończenia. Dla nas wytwarzanie więcej niż trzech przedmiotów liczy się jako produkcja masowa. Nasza linia produkcyjna opiera się na zasadzie „jeden człowiek – jeden kran”. Dysponując dużym zapasem, budujemy każdy gwintownik na zamówienie.

Nasi ludzie są upoważnieni do ulepszania procesu produkcyjnego, a nasz system zespołowy jest emulowany na całym świecie.

Przekładając jednorazową produkcję nad masową, produkujemy dokładne gięcia i perfekcyjnie dopracowane metal. Przed zapakowaniem każdy kran jest indywidualnie testowany ręcznie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek