VIRUNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

VIRUNA

Producent: Viruna

Viruna została założona w 1994 roku, widząc trudności życia ze standardowymi meblami w nietypowych sytuacjach. Credo firmy – dbałość o potrzeby klienta, estetyczny design i najwyższa jakość. Wszystko to udało się osiągnąć dzięki wysoko wykwalifikowanym, młodym i dynamicznym pracownikom i partnerom. Dzięki temu wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala nam realizować specjalne projekty, takie jak hotele, restauracje i wnętrza mieszkalne. Dziś 69 osób pracuje w nowoczesnej fabryce o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, realizując pomysły najbardziej wymagających klientów, ich architektów i projektantów przy użyciu nowoczesnych technologii i urządzeń oraz rękodzieła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek