VICOUSTIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

VICOUSTIC

Producent: Vicoustic

Vicoustic rozumie dźwięk – i wiemy, co sprawia, że wrażenia akustyczne i dźwiękowe są naprawdę wyjątkowe. Będąc w czołówce technologii akustycznej, łączymy zaprojektowane systemy z oszałamiającym designem, aby zapewnić dźwięk wolny od kompromisów, ale pełen wysokiej jakości wykonania. Wiodąca siła w branży, założona w 2007 roku, Vicoustic jest obecna w ponad 50 krajach na całym świecie i współpracuje z ponad 180 firmami.

Rozumiemy wyjątkową dynamikę dźwięku w pomieszczeniu lub miejscu. Niezależnie od tego, czy jest to system Hi-Fi kina domowego, czy profesjonalny system dźwiękowy do radia i telewizji, nasza wiedza na temat najwyższej wydajności akustycznej nie ma sobie równych. Produkty firmy Vicoustic dostarczają sprytnych i innowacyjnych rozwiązań, aby sprostać wymaganiom przestrzeni, które wymagają wyrafinowanego krajobrazu dźwiękowego. Biorąc pod uwagę wysokie standardy naszych klientów, nieustannie dążymy do wytwarzania produktów o doskonałej funkcjonalności, zdolności adaptacyjnych, ale przez cały czas z myślą o zrównoważonym i świadomym ekologicznie.

Jakość w centrum dźwięku

Vicoustic zajmuje się design, wiodące rozwiązania technologiczne i dźwiękowe. I obok tej wizji, naszą pracę zawsze opiera się na wytwarzaniu dźwięku przy użyciu materiałów i systemów najwyższej jakości. Słuchamy naszych klientów i uwzględniamy ich potrzeby akustyczne, to co robimy jest bardzo osobiste. Jesteśmy dumni z naszej pracy, a firma Vicoustic nigdy nie stworzyłaby czegoś, czego sami byśmy nie wykorzystali.

Zaprojektowane i wyprodukowane w Portugalii, nasze zakłady przeszły wielką transformację w 2015 r., wprowadzając najnowocześniejszy sprzęt oraz nowe systemy produkcyjne i powlekające. Dzięki temu firma Vicoustic była w stanie utrzymać wysokie standardy jakości, jakich oczekuje się od swoich produktów, zwiększyć wielkość produkcji, ale także tworzyć produkty na zamówienie dla naszych niestandardowych projektów. Jest to prowadzone przez nasz własny „wewnętrzny” Dział Jakości, który nadzoruje wszystkie aspekty jakości firmy.

Zdolność firmy Vicoustic do tworzenia indywidualnie zaprojektowanych elementów o najwyższej jakości oznacza, że nasze produkty mogą zaspokoić potrzeby większości przestrzeni ( bez względu na to, jak niezwykłe), aby zapewnić najlepszą akustykę i otoczenie, aby cieszyć się dźwiękiem… mamy to pokryte.

Całe doświadczenie akustyczne

Wiemy, że każda przestrzeń zasługuje na indywidualne potrzeby akustyczne. Nasz zespół projektowy to eksperci, którzy zajmą się Twoimi potrzebami akustycznymi. Od koncepcji do realizacji, ściśle współpracujemy z architektami i projektantami, aby z powodzeniem dostarczyć projekt niezależnie od złożoności. Pionierskie narzędzia sprzętowe i programowe, które opracowaliśmy, okazują się bardzo niezawodne, aby wspierać integrację systemów dźwiękowych w ramach projektu budowlanego lub przeprojektowania.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – Vicoustic zobowiązuje się do tworzenia produktów bardziej świadomych

przyjazny sposób. Jest to ważne dla firmy Vicoustic i stanowi integralną część rozwoju naszych produktów. Po szeroko zakrojonym projekcie poświęconym zrównoważeniu naszych kreacji, znaczna część naszych produktów jest obecnie wytwarzana z materiałów pochodzących z recyklingu lub materiałów nadających się do recyklingu.

W szczególności firma Vicoustic zwiększyła wykorzystanie wełny VicPET. Włóknina o doskonałych parametrach akustycznych, ale wykonana głównie z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. W 2018 roku otwieramy trzecią fabrykę Vicoustic, co oznacza, że jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowani, aby używać w naszych liniach produktów przyjaznych dla środowiska. Jednak zrównoważony rozwój nie ogranicza się do produkcji. Naszym celem, aby produkt był bardziej ekologiczny, jest również jakość i trwałość naszych kreacji i dążymy do tego, aby miały one wspaniałe, długie i trwałe życie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek