PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wiszący panel akustyczny Vicoustic VICLOUD VMT FLAT Zobacz większe

Wiszący panel akustyczny Vicoustic VICLOUD VMT FLAT

KOD: 250sdvicousticvicloudvmtflat

ID: 243388

ProducentVicoustic
CenaCena od 243.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vicoustic VICLOUD VMT FLAT

Wiszący panel akustyczny

Opis

VICLOUD VMT FLAT to proste i lekkie, podwieszane rozwiązanie akustyczne, które idealnie nadaje się do restauracji, biur na planie otwartym, centrów konferencyjnych, atriów lub każdej przestrzeni publicznej, w której występuje duża koncentracja ludzi i hałas w tle , tworzony przez pokój pełen rozmów, może szybko narastać.

VICLOUD VMT FLAT ma 7 standardowych kolekcji, 15 jednolitych kolorów i 4 możliwe kształty: Okrągły, Kwadrat, Płatek i Sześciokąt. Ponadto dzięki zastosowaniu technologii materiałów wirtualnych Vicoustic VICLOUD VMT FLAT można dostosować i dostosować do potrzeb architektonicznych. W przypadku wyjątkowych architektonicznych pejzaży dźwiękowych, które subtelnie dopasowują się do istniejącej lub nowo wyremontowanej przestrzeni, VICLOUD VMT FLAT może być właśnie rozwiązaniem, którego potrzebujesz.

Zmywalny : Tak
Odporność na zarysowania: Tak
Funkcjonalność: Absorpcja
Zakres częstotliwości pochłaniania: Średnie i wysokie częstotliwości
NRC: 0,85
Klasa ogniowa: Euroklasa B - s2, d0

Tagi

Vicoustic, VMT Line, wiszące panele akustyczne, ścianki działowe biurowe, wiszące panele akustyczne, plastikowe wiszące panele akustyczne, poliester (PES) wiszące panele akustyczne, PET wiszące panele akustyczne, przegrody akustyczne

Napisz opinię

Wiszący panel akustyczny Vicoustic VICLOUD VMT FLAT

Wiszący panel akustyczny Vicoustic VICLOUD VMT FLAT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek