PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dźwiękochłonna przegroda na biurko Vicoustic VicOffice DESK LAT Zobacz większe

Dźwiękochłonna przegroda na biurko Vicoustic VicOffice DESK LAT

KOD: 250sdvicousticvicofficedesklat

ID: 243375

Rok produkcji2019
ProducentVicoustic
CenaCena od 159.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vicoustic VicOffice DESK LAT

Dźwiękochłonna przegroda na biurko

Opis

VICOFFICE DESK LAT został opracowany, aby pomóc w zarządzaniu prywatnością między miejscami pracy. Pomoże Ci wizualnie podzielić miejsca pracy, a jednocześnie dzięki doskonałym właściwościom pochłaniania dźwięku pomoże Ci kontrolować akustykę Twojego biura. BIURKO VICOFFICE LAT jest dostępne w różnych rozmiarach, aby pasować do różnych wymiarów biurka i jest dostępne w 15 standardowych kolorach.

Odporność na zarysowania: Nie
Można prać: Tak
Funkcjonalność: Wchłanianie
Zakres częstotliwości absorpcji: Średnie i wysokie częstotliwości
NRC: 0,60
Akcesoria: VicOffice Feet

Firma Vicoustic opracowała nową linię produktów specjalnie dostosowanych do pomocy nowoczesnym biurom w uzyskaniu dobrych warunków akustycznych we wnętrzu, które zarówno zwiększają kreatywność, jak i produktywność w miejscu pracy. Ta nowa linia nazywa się VicOffice . Wykonane z wełny VicPET, zrównoważonego surowca, rozwiązania te są dostępne w 15 standardowych kolorach i można je dostosować.

Tagi

Vicoustic, VicOffice, Ekrany biurowe, Przegrody biurowe, Urządzenia dystansowe, Ekrany biurowe, Plastikowe Ekrany biurowe, Poliester (PES) Ekrany biurowe, PET Ekrany biurowe, Dźwiękochłonne Ekrany biurowe, Ścianki działowe, Plastikowe Urządzenia dystansowe, Poliester (PES) Social przyrządy dystansowe, PET przyrządy dystansowe,

Napisz opinię

Dźwiękochłonna przegroda na biurko Vicoustic VicOffice DESK LAT

Dźwiękochłonna przegroda na biurko Vicoustic VicOffice DESK LAT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek