VERY SIMPLE KITCHEN.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VERY SIMPLE KITCHEN.

Producent: Very Simple Kitchen.

Very Simple Kitchen to włoska marka, która powstała w Bolonii z chęci odkrycia na nowo tradycyjnej kuchni poprzez przekształcenie jej w przestrzeń bardziej praktyczną, intuicyjną i elastyczną. Zainspirowany minimalizmem i prostymi liniami włoskiego dziedzictwa przemysłowego, Very Simple Kitchen zaadaptował typowy blat roboczy, aby był idealnym wsparciem dla kuchni. Celem firmy jest odejście od koncepcji kuchni monolitycznej i przejście w kierunku lżejszej i bardziej autentycznej poprzez wprowadzenie prostego i innowacyjnego podejścia opartego na wolnostojących modułach.

Od samego początku Very Simple Kitchen wykorzystała doświadczenie lokalny przemysł i siłę roboczą, od indywidualnych rzemieślników po drobnych producentów, takich jak blacharze i lakiernicy. Zespół nieustannie poszukuje sposobów na optymalizację procesu produkcyjnego i innowacyjnych materiałów, aby uzyskać produkty najwyższej jakości.

Made in Italy i nowe doświadczenie zakupowe Very Simple Kitchen.Very Simple Kitchen dostarcza produkty krajowe i międzynarodowe rynku z przyjaznymi dla środowiska i nadającymi się do recyklingu kuchniami w 100% ze stali nierdzewnej, które są produkowane w technologii cięcia laserowego i gięcia blach. Szafki kuchenne są wykonane na zamówienie i zaprojektowane tak, aby można je było dopasować do wielu różnych przestrzeni

idealne dla młodego i dynamicznego pokolenia oraz wymagających klientów, ceniących prostotę opartą na innowacjach.

Nieustające badania by Very Simple Kitchen nie ogranicza się wyłącznie do optymalizacji elementów konstrukcyjnych, ale także do innych elementów i detali, takich jak blaty, dostępne w obróbce sklejki brzozowej, kwarcu i stali nierdzewnej oraz gresu porcelanowego, „weneckiego”, Fenix i betonu .

Very Simple Kitchen, oprócz stworzenia innowacyjnej koncepcji kuchni, dzięki konfiguratorowi online zapewnia bardziej natychmiastowe, zabawne i prostsze zakupy w jednym z najbardziej złożonych obszarów naszych domów.

Dzięki temu oprogramowaniu można wypróbuj różne kombinacje jednostek online, wybierając najbardziej odpowiednie elementy oraz wybierając żądany kolor i blat.

Wiedza firmyVery Simple Kitchen. opiera się na zasadzie elastyczności, która jest odpowiedzią na potrzebę zabrania ze sobą własnej kuchni wszędzie. Kuchnie to „koczownicy”, można je przesuwać i modyfikować w czasie, aby dostosować się do każdej zmiany. Ponadto kolorystyka modułów jest niezwykle zróżnicowana, a dobór pigmentów jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. Malowanie odbywa się metodą „proszkową”, co gwarantuje najmocniejsze wykończenie, jakie można uzyskać na materiale metalowym, dzięki czemu kolory przetrwają i pozostaną niezmienione przez lata. Dopracowany dobór kamieni naturalnych, materiałów technicznych, komponentów i urządzeń to idealna synteza jakości, estetyki i trwałości. Firma intensywnie inwestuje w badania nad nowymi materiałami i producentami, aby nadać kuchni niepowtarzalny styl.

Wreszcie cała produkcja odbywa się we Włoszech. Marka zawsze poszukuje najlepszych rzemieślników w branży jako swoich partnerów. Umożliwia to produkcję kuchni o doskonałej jakości.

Bardzo krótka historiaHistoria bardzo prostej kuchni. rozpoczął się w 2016 roku, kiedy projektant stworzył pierwszy prototyp kuchni do własnego domu, a już rok później rozpoczął produkcję pierwszych kuchni dla klientów z regionu Emilia. W 2018 roku zostaje założona firma z pierwszą sprzedażą na rynku włoskim. W następnym roku został otwarty pierwszy salon w Bolonii, a wreszcie w 2020 roku na stronie internetowej został uruchomiony konfigurator online.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek