VARIER FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

VARIER FURNITURE

Producent: Varier Furniture

VARIER Furniture AS to przede wszystkim aktywne siedzenie.

Nasze krzesła opierają się na filozofii, że Twoje ciało ma się poruszać. Życie stało się maratonem na siedząco. Kiedy coraz więcej osób spędza dużą część dnia w pozycji siedzącej, dlaczego mieliby być zmuszani do siedzenia nieruchomo? Active Sitting ucieleśnia naszą filozofię zdrowego, inteligentnego siedzenia, która podąża za naturalnymi ruchami ciała. Nasze krzesła przechylają się, obracają i blokują dokładnie w takiej pozycji, w jakiej chcesz się znaleźć, i utrzymują Twoje ciało silne i zdrowe – każdego dnia, w kółko.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek