VALCUCINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VALCUCINE

Producent: Valcucine

Od ponad 35 lat Valcucine wyróżnia się w branży kuchennej, skupiając się na dobrym samopoczuciu, innowacyjności i ponadczasowych produktach.

Valcucine projektuje ponadczasowe kuchnie, które mogą towarzyszyć klientom przez całe życie, nienaruszone przez trendy.

Każda kuchnia jest zaprojektowane z myślą o ludziach i ich dobrym samopoczuciu, w celu tworzenia produktów, które przyczyniają się do czerpania radości z codziennego życia.

Valcucine prowadzi ciągły program inwestycyjny wspierający badania i innowacje w zakresie kształtów i materiałów, które sprawiają, że gotowanie jest niezwykłe doświadczenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek