UNOSIDER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

UNOSIDER

Producent: Unosider

Od 1998 roku Unosider projektuje i produkuje altany, pergole, konstrukcje zacieniające przed słońcem i chroniące przed każdą pogodą zgodnie z najprawdziwszą tradycją bottega italiana.

Stała praca nad poszerzaniem asortymentu i rozwojem technologicznym, odnawiana sezon po sezonie z pasją i energię, która zawsze wyróżniała naszą firmę. Wszystkie nasze projekty i akcesoria na zamówienie wynikają z tej pasji, a nasze dążenie do harmonii i równowagi na zewnątrz często wykracza poza naszą – choć już obszerną – standardową produkcję, którą uwielbiamy syntetyzować ze słowami „Architektura zewnętrzna”.

Nasz Misją jest skupienie uwagi na życzeniach i potrzebach klienta oraz tworzenie dla niego rozwiązań „szytych na miarę” z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Poza tym, naszym największym powodem do dumy są uznanie i zadowolenie naszych klientów oraz doskonałe oceny krajowe i międzynarodowe.

Nasza droga w kierunku rozwoju „świata zewnętrznego” będzie kontynuowana, towarzysząc Państwu najszczęśliwszym i najbardziej relaksującym chwilom pod odcień naszych kreacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek