UNI_ONE TECHNOLOGY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


UNI_ONE TECHNOLOGY

Producent: Uni_One Technology

uni_one to rewolucyjna technologia opracowana przez firmę Uniform do produkcji systemów okienno-drzwiowych drewniano-aluminiowych i drewniano-brązowych. Lider w produkcji systemów do okien i drzwi drewniano-aluminiowych, od momentu powstania w 1988 roku, firma Uniform postawiła sobie za cel bycie punktem odniesienia dla producentów okien i drzwi, dla profesjonalistów z branży budowlanej i architektonicznej. Cechami wyróżniającymi uni_one są: zastosowanie listew z drewna sosnowego łączonych na mikrowczepy o długości 6 metrów, szybkie i precyzyjne warsztaty, profile aluminiowe i akcesoria do zewnętrznej ochrony okien i drzwi, oprogramowanie do tworzenia ofert i zamówień oraz sprzedaż -narzędzia.

Czysty styl i elegancki design. Dzięki technologii uni_one możliwe jest stworzenie okna w zgodzie z trendami współczesnego projektowania architektonicznego. Wykończenia drewna, inspirowane najbardziej prestiżowymi markami wnętrz, tworzą harmonijne otoczenie z drzwiami i wyposażeniem domu. Dzięki minimalistycznemu stylowi światło staje się naturalnym elementem mebli, idealną równowagą pomiędzy naturą, estetyką i technologią

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek