UN TAPIS À PARIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

UN TAPIS À PARIS

Producent: Un Tapis à Paris

Un Tapis à Paris projektuje oryginalne i niepowtarzalne dywany, które są wytwarzane wyłącznie w najlepszych manufakturach we Francji i Europie.

Franck Pilloton zapoczątkował rodzinną tradycję w latach sześćdziesiątych współpracując z artystami i przyjaciółmi takimi jak Lucien Couteau, Marc Baumann i Edmonda Petita. Wszyscy oni byli kluczowymi postaciami w odrodzeniu tkactwa, we współpracy z renomowaną tkaniną Aubusson Tapestry.

Jego syn, Xavier Pilloton, założyciel firmy, teraz ściśle współpracuje z zespołem kreatywnych projektantów i innych utalentowanych artystów, kierowanych przez chcą tworzyć „dywany, które można by uznać za dzieła sztuki – prestiżowe elementy niezbędne do wysokiej jakości aranżacji wnętrz”. Wszystkie nasze dywany są w ten sposób ograniczone do ośmiu sygnowanych i numerowanych egzemplarzy, zapewniając w ten sposób autentyczność każdego wzoru.

Stała kolekcja marki obejmuje szeroką gamę wzorów, aby zaspokoić różne gusta i style jej klientów. Luksusowa kolekcja jest tworzona przez artystów i uznanych projektantów, których prace są w całości ręcznie tuftowane we Francji.

Un Tapis à Paris opiera się wyłącznie na najwyższej jakości wykonania, przy użyciu tradycyjnych technik i naturalnych surowców . Nasz zespół regularnie kontroluje produkcję tych technicznych dzieł sztuki, które mogą być dostarczone w nie więcej niż 8 tygodni.

Nasza marka może pracować nad każdym nietypowym projektem dzięki spersonalizowanej usłudze umożliwiającej wyprodukowanie dywanu Twoich marzeń.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek