TROCELLEN ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TROCELLEN ITALIA

Producent: Trocellen Italia

Trocellen jest producentem usieciowanych pianek PO. Wspólnie z naszym japońskim właścicielem, Furukawa Electric Co. Ltd., zmierzamy do globalnego sukcesu.

Z ponad 600 pracownikami w siedmiu lokalizacjach i wieloma współpracującymi firmami, różnymi partnerskimi uczelniami, instytutami i projektantami oferujemy rozwiązania dla szerokiej gamy branże i zastosowania. Dzięki naszym zróżnicowanym jednostkom biznesowym spełniamy wymagania specyficzne dla branży i stale opracowujemy innowacyjne produkty dla wszelkiego rodzaju potrzeb. Produkujemy wyroby gotowe, półprodukty i surowce na rynek konsumencki oraz dla naszych partnerów w różnych branżach, takich jak motoryzacja, budownictwo i izolacja, rekreacja i sport wyczynowy, taśmy klejące, obuwie i opakowania.

Dzięki dużej różnorodności nasze produkty zapewniamy ludziom ciepłe i ciche środowisko pracy i domu. Sprawiamy, że podróż jest komfortowa i bezpieczna. Pomagamy im cieszyć się spędzaniem wolnego czasu i jednocześnie chronić ich zdrowie. Sprawiamy, że moda jest bezpieczna i stylowa. Opracowujemy rozwiązania i realizujemy różnorodne profesjonalne projekty we współpracy z naszymi partnerami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek