TERREAL ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TERREAL ITALIA

Producent: Terreal Italia

Terreal Italia to firma specjalizująca się w produkcji systemów powłok budowlanych z terakoty, która była w stanie przenieść na poziom przemysłowy umiejętność historycznie zrodzoną na poziomie rzemieślniczym. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu Terreal, światowego lidera w branży ceglanej, posiadającego siedziby na całym świecie. Od stycznia 2018 przejęliśmy markę Pica, ważną historyczną firmę w sektorze budownictwa glinianego, wraz ze znaną już marką SanMarco.

Działania Terreal Italia opierają się na kluczowych zasadach tradycji, innowacji, badań, jakości, bezpieczeństwa i zrównoważony rozwój. Produkty Terreal Italia z terakoty – od dachówek śródziemnomorskich do dachówek płaskich, od miękkich cegieł mułowych po cegły cięte drutem, posadzki z terakoty po elementy architektoniczne, od płyt po elewacje wentylowane – charakteryzują się wyjątkowo wysokimi standardami wykonania i rygorystyczną kontrolą jakości oraz są dostępne w szeroka gama kształtów, kolorów i wykończeń.Terreal Italia produkuje również we własnym zakresie wszystkie podstawowe akcesoria do cegieł na dachy i ściany z cegieł licowych. Są to produkty o współczesnym stylu architektonicznym dla systemów elewacyjnych, z szeroką gamą możliwych dostosowań, zaprojektowane tak, aby ożywić wymyślony przez architekta budynek.

Terreal Italia wykorzystuje najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, wiedzę techniczną i nieprzerwany dialog z projektanci do przekształcenia terakoty w nowoczesny, wysokowydajny, ekologiczny produkt o maksymalnym oddziaływaniu estetycznym.

Jednak jednak najbardziej nas wyróżnia: wspieranie klienta w wspólnym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i oryginalnych możliwości wykorzystania terakoty, promowanie jakości siedliska i wzbogacania dziedzictwa kulturowego.

Od kilku lat firma z radością angażuje się w promocję kultury architektonicznej, wspierając konferencje i warsztaty oraz publikując książki o architekturze. W ten sposób demonstruje swoją bliskość z czołowymi współczesnymi architektami, realizując ich idee i wizje w cegle.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek