TAKEDA DESIGN PROJECT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TAKEDA DESIGN PROJECT

Producent: Takeda Design Project

Takeda to firma produkująca akcesoria na biurko z siedzibą w Tsubame-Sanjyo, Niigata, jednym z głównych japońskich miast specjalizujących się w obróbce metali. Takeda stara się nadążyć za ewolucją i technologią sektora przemysłowego, wprowadzając maszyny oraz nowszy i bardziej wyrafinowany sprzęt do realizacji zaawansowanych i technologicznych procesów, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb rynku.

Projekt Takeda Design Firma Takeda ma uruchomiła „Takeda Design Project”, aby we współpracy z projektantami zaprojektować nowe produkty w kolekcji. Korzystając z doświadczenia firmy Takeda w obróbce metali, projektant Michio Akita przenosi ten projekt na wyższy poziom, mając na celu stworzenie nowego produktu wykonanego wyłącznie z metalu.

Wspólnie z młodymi talentami, misją jest stworzenie błyszczącego i wyrafinowanego produktu, który doskonale integruje się z codziennym życiem.

Takeda Design Project produkuje obecnie produkty z kategorii akcesoriów biurkowych.

Obróbka produktów Takeda odbywa się całkowicie ręcznie, proces cięcia jest wykonywany przez Takeda, a następnie obróbka i polerowanie arkusza przez lokalnych rzemieślników z Tsubamesanjo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek