SUNDAR ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

SUNDAR ITALIA

Producent: Sundar Italia

Sundar Italia przekształcił wieloletnie doświadczenie w szkółkarstwie w nietradycyjną działalność, w której głównym celem było ogrodnictwo wertykalne. Z ponad 10-letnią działalnością w 13 krajach i ponad 400 zainstalowanymi ogrodami pionowymi, Sundar Italia jest wiodącą włoską firmą w dziedzinie projektowania i budowy ścian wewnętrznych i zewnętrznych. trudno ulepszyć miejsca, w których ludzie żyją na co dzień - domy, restauracje i biura - wypełniając je pięknem i spokojem. Decydując się na instalację Vertical Garden, :

1. PODNIEŚ WARTOŚĆ ESTETYCZNĄ I SYMBOLICZNĄ SWOJEJ PRZESTRZENI

Istnieją dwa podstawowe powody, dla których ludzie decydują się na instalowanie ogrodu wertykalnego: ze względu na jego piękno i to, co mówi. Oprócz tego, że jest bardzo atrakcyjny estetycznie, ogród jest ważnym narzędziem komunikacji, które mówi światu, że Twoja działalność lub firma dba o zrównoważony rozwój środowiska.

2. ZWIĘKSZ KOMFORT SWOJEJ PRZESTRZENI

Instalacja Ogrodu Wertykalnego radykalnie poprawia komfort Twojej przestrzeni. W rzeczywistości żywa ściana zbudowana z filcu gwarantuje niezwykły poziom izolacji akustycznej i reguluje poziom wilgotności powietrza.

3. OSZCZĘDŹ NA KOSZTACH OGRZEWANIA I CHŁODZENIA

Zewnętrzna żywa ściana wyraźnie zmniejsza rozpraszanie ciepła ze ściany, w której jest zainstalowana, gwarantując oszczędności kosztów ogrzewania i chłodzenia w pomieszczeniach. Zewnętrzne ogrody wertykalne gwarantują również stałą redukcję temperatury w otaczających je obszarach.

4. OCHRONA RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ

W kontekście miejskim ogród wertykalny na świeżym powietrzu może stać się ekologiczną niszą, w której mogą schronić się małe ptaki i owady, nie powodując żadnych szkód w roślinności muru.

5. ODDYCHAJ SIĘ ŁATWIEJ

Jak wszyscy wiemy, rośliny pochłaniają dwutlenek węgla (CO2) i uwalniają tlen (H2O). Posiadają również niezwykłą zdolność do redukcji szkodliwych substancji chemicznych i drobnych cząstek obecnych w powietrzu. Dzięki dużej gęstości roślin na metr kwadratowy, Vertical Garden naprawdę jest oczyszczaczem powietrza, który pomaga nam łatwiej oddychać.

6. UŚMIECH WIĘCEJ

Udowodniono naukowo, że kontakt z roślinami jest skorelowany ze zmniejszeniem stresu i wynikającym z tego wzrostem dobrostanu i produktywności.

Grubsze, bardziej bujne ogrody wertykalne

Żywe ściany Sundar Italia są zaprojektowane tak, aby pomieścić więcej roślin

w niektórych przypadkach do 80-90 roślin na metr kwadratowy, w porównaniu z maksymalnie 40-50 roślinami, które utrzymuje tradycyjna, obsadzona ściana. Estetycznie oznacza to piękniejszą, grubszą, bardziej bujną ścianę.

Kompozycje botaniczne, które są wyjątkowe i trwałe

W kategoriach botanicznych nie należy brać za pewnik pomyślnego łączenia różnych rodzajów roślin, które mogą dobrze rosnąć blisko siebie. Przez lata Sundar zainwestował wiele energii w identyfikację kompozycji botanicznych, które są zarówno piękne, jak i trwałe z upływem czasu, nawet gdy zmieniają się lokalne warunki klimatyczne, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wykorzystując to doświadczenie stworzyliśmy ogrody coraz bogatsze pod względem odmian i kolorystyki roślin, a jednocześnie gwarantujące trwałość i trwałość naszych kompozycji botanicznych.

Spokój przede wszystkim

Pionowe Ogrody Sundar są zaprojektowane tak, całkowicie niezależny. Każdy ogród posiada automatyczny system sterowania nawożeniem/nawadnianiem i oświetleniem. Są one połączone przez Wi-Fi z naszą siecią Garden Control Network, aby na bieżąco informować nas o możliwych problemach, które mogą wpłynąć na zdrowie roślin. Monitoring obejmuje wilgotność i temperaturę powietrza, przepływ nawożenia i nawadniania, instalacje elektryczne i wodne oraz połączenie bezprzewodowe.

Od projektu do gotowego ogrodu

Każdy ogród wertykalny rozpoczyna się od uważnego dialogu pomiędzy Sundarem a klientem/projektantem, aby może umeblować ogrody, które są naprawdę wyjątkowe i wysoce spersonalizowane. Nasi technicy wykorzystują informacje zebrane podczas tego dialogu do zaprojektowania struktury, a nasi botanicy wykorzystują je do nakreślenia wstępnej koncepcji, która zostanie zsyntetyzowana w szkicu podstawowym, graficznej ilustracji kompozycji roślin, w której każdy kolor jest powiązany z jednym lub kilkoma rodzaje roślin (mix). Po zaakceptowaniu przez klienta efektów estetycznych ściany są budowane i sadzone w szkółce, a następnie umieszczane w drugiej fazie, po zamontowaniu konstrukcji wsporczej ściany. Ten sposób działania oznacza, że Vertical Garden będzie miał natychmiastowy wpływ i optymalne wyniki estetyczne, bez konieczności oczekiwania na wzrost roślin.

Elastyczna logistyka

Modular System firmy Sundar umożliwia zarządzanie dostawami na terenie całych Włoch i wiele krajów za granicą. W rzeczywistości ogród jest rozmontowany na pojedyncze panele, które można zapakować i wysłać drogą lądową, powietrzną lub morską, bezpośrednio do miejsca, w którym mają zostać zainstalowane.

Usługa serwisowa i konserwacyjna

Sundar Italia zobowiązuje się do zagwarantowania najlepszego możliwego po -obsługa sprzedaży. Pod koniec okresu gwarancyjnego klienci mogą wybierać spośród różnych rozwiązań konserwacyjnych dla swojego Ogrodu, w tym jednorazowych lub płaskich pakietów serwisowych obejmujących 2-3 zaplanowane interwencje rocznie. Jak zawsze, ceny są przystępne i adekwatne do rodzaju niezbędnej interwencji.

Świadomość ekologiczna

Od momentu powstania firma Sundar Italia zawsze była szczególnie wrażliwa na kwestie środowiskowe. Od 2013 roku jesteśmy certyfikowaną firmą „Zero Carbon Footprint”, co oznacza, że węgiel emitowany do atmosfery podczas budowy Ogrodu Wertykalnego jest równoważony przez pochłanianie CO2 i zmniejszenie zużycia energii w trakcie cyklu życia ogrodu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek