STRASSER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

STRASSER

Producent: Strasser

W ostatnich latach STRASSER Steine stał się największym przetwórcą blatów kuchennych z kamienia naturalnego w Europie Środkowej. Dzięki najnowocześniejszemu na świecie zakładowi produkcyjnemu kamienia naturalnego, firma posiada 70-procentowy udział w rynku w Austrii, a od 2016 roku działa również na terenie całego kraju w Niemczech.

Po raz pierwszy wprowadzona w 2015 roku wyspa kuchenna ST-ONE to monolityczne dzieło sztuki wykonany z kamienia naturalnego. Jest to wyjątkowy projekt, który podnosi świadomość marki STRASSER Steine do high-endu. Wyspa kuchenna z kamienia naturalnego ukierunkowana jest na segment premium i luksusowy i może być postrzegana jako pionier pod względem estetyki, jakości i funkcjonalności. Podczas gdy wszystkie etapy produkcji odbywają się wyłącznie w Austrii, dystrybucja ST-ONE odbywa się na całym świecie z istniejącymi partnerami w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Luksemburgu, Majorce, Rosji, Szanghaju i USA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek